O varhanické službě

V tomto fóru můžete po zaregistrování formou komentářů diskutovat o varhanické službě, ať už se jedná o vlastní hru na varhany, o improvizaci, hudební teorii, nebo o liturgii či o podmínkách varhanické služby, nebo třeba o tom, co se kde děje. Přidávání komentářů vyžaduje přihlášení a schválení administrátorem webu.

4 komentáře: „O varhanické službě“

 1. Jakub

  A přimlouval bych se za zrušení schvalování všech komentářů administrátorem.

 2. Jakub

  Při tom, jak hojně navštěvovaná zdejší kniha hostů dlouhodobě je, by mi přišlo rozumnější zachovat dosavadní layout (jedna stránka organoburzy, jedna stránka knihy hostů), aby na zkontrolování, že se tu od minulé návštěvy nic zajímavého nestalo, stačilo otevřít jednu stránku.

  1. Pavel Marek

   Popravdě přemýšlím o tom, zda na stránkách držet knihu hostů ve věku FB a dalších sociálních sítí má vůbec smysl. Jsi tady za čtvrt roku první, kdo přidává příspěvek. Nadto zájem spamerů je vyšší než zájem varhaníků. Systém se mi sice podařilo nastavit tak, že většina podezřelých žádostí je automaticky zamítnuta, ale něco proleze i tak. Proto jsem zatím nechal nastavené i to schvalování komentářů. Stará verze stránek měla ochranu dost jednoduchou, to se v poslední době ani nedalo udržovat. Tohle sice funguje nepoměrně lépe, ale vzhledem k minimálnímu zájmu je zřejmé, že pro diskusi jsou k dispozici vhodnější platformy.

Napsat komentář

4 komentáře

Zanechat Odpověď